Magazin

Bebeğinin fotosu 1.5 milyon dolar

Bebeğinin fotosu 1.5 milyon dolar

Hollywood'un seksi yıldızlarından Jessica Alba, geçen ay doğan bebeğinin ilk fotoğrafını OK! dergisine 1.5 milyon dolara sattı.

"OK!"ye minik kızıyla birlikte kapak olan 27 yaşındaki aktrist, röportajında, doğum sırasında yaşadıklarını ve anne olmanın mutluluğunu anlattı. Anne olmayı "mucize" olarak tanımlayan Alba, "Honor"(Değer) ismini verdiği kızını dünyaya getirirken hiç bağırmadığını söyledi.

Eşi Cash Warren da "Bu muhteşem bir andı" diye konuştu. Minik kızının kendisine çok benzediğini belirten yıldız, doğum sonrası eski formuna kavuşmak için egzersizlere başladığını da bildirdi. Daha önce de Angelina Jolie, Jennifer Lopez, Christina Aguilera bebeklerinin ilk fotoğraflarını magazin dergilerine sattı. Geçen hafta doğum yapan Avustralyalı güzel aktrist Nicole Kidman ise Hollywood ünlülerinin aksine bebeğinin resmini dergilere satmayacağını açıkladı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 18.07.2008
321
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.