Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Baştan çıkarmanın sırlarını anlattı

Baştan çıkarmanın sırlarını anlattı

Türkiye'ye de gelerek dev bir martini kadehinin içinde striptiz gösterisi yapan Dita von Teese'in "Burleks Sanatı/Fetiş Sanatı" isimli kitabı, Almancaya çevrildi.

Kitabında sarı saçlı, soluk benizli bir genç kızın nasıl bir vamp kadına dönüştüğünü anlatan Dita von Teese, dansında 1920'lerden 50'lere kadar dünya sahnesinde yer alan Rita Hayworth, Vivien Leigh, Marlene Dietrich gibi ünlüleri örnek aldığını belirtiyor.

Kitabında "Dita von Teese" isminin nasıl ortaya çıktığı ve geliştiğiyle ilgili sırları aktaran ünlü dansçı, "Göz kamaştırmayı seviyorum. Her gün. Her dakika" diyor. Ünlü rock şarkıcısı Marylin Manson'un eski eşi olan 34 yaşındaki Dita von Teese'nin soyunma odasında ne blucin ne de eşofman var, bunun yerine 300'e yakın korse ve seksi kıyafetler dikkat çekiyor. Sanatına ilgi gösteren kadınlara ise şu tavsiyede bulunuyor:

"Kendinizi iyi hissedeceğiniz bir şeyler giyin; kadife, ipek ya da kaşmir. Çorabınızı, jartiyerinizi, kimseye fark ettirmeden düzeltiyormuş gibi yapın. Rujunuzu, kurbanınızın göreceği şekilde sürün. Güzel bir el aynası kullanır ve bu işlemi iyice yavaş yaparsanız o kadar etkili olur."
(Hürriyet)
459
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.