Magazin

BADE İŞÇİL, TARKAN KONSERİNİ FIRAT ÇELİK'LE İZLEDİ

BADE İŞÇİL, TARKAN KONSERİNİ FIRAT ÇELİK'LE İZLEDİ

MUĞLA'nın Bodrum İlçesi, Yalıkavak Beldesi'nde Azeri işadamı Mübariz Mansimov'a ait Palmarina'daki Billionaire Club'ın açılışı kapsamında konser veren Tarkan'ı dinlemeye Fırat Çelik'le gelen Bade İşçil, "Kardeş bu kardeş.

BADE İŞÇİL, TARKAN KONSERİNİ FIRAT ÇELİK'LE İZLEDİ

MUĞLA'nın Bodrum İlçesi, Yalıkavak Beldesi'nde Azeri işadamı Mübariz Mansimov'a ait Palmarina'daki Billionaire Club'ın açılışı kapsamında konser veren Tarkan'ı dinlemeye Fırat Çelik'le gelen Bade İşçil, "Kardeş bu kardeş. Vallahi yanlış anlaşılmasın" dedi. Fırat Çelik deBade İşçil'i gülerekdinledi.
'Kuzey Güney' adlı dizideoynayan, bir zamanlar oyuncu Mahsun Kırmızgül ile yaşadığı aşkla adını duyuranBade İşçil, 'Fatmagül'ün şuçu ne?' dizisinde'Mustafa' karakterini canlandıran Fırat Çelik ile Tarkan konserini izlemeye geldi. İşçil, yanındaki Çelik'e sarılarak, "Kardeş, bu kardeş. Vallahi yanlış anlaşılmasın. Dünya ahiret kardeşiz. Birlikte olmaktan ve eğlenmekten keyif alıyoruz. Başka bir anlam çıkarmayın lütfen" dedi. Fırat Çelik, Bade İşçil'i gülerek izledi. Fırat Çelik ve Bade İşçil daha sonra konser alanına girdi.

Yayın tarihi: 24.06.2012
1290
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.