Magazin

Aysun kızdı ekranda ağzını bozdu

Aysun kızdı ekranda ağzını bozdu

Aysun Kayacı çok eleştirilen sözlerine açıklık getirdi: "Kimse konuşmazsa ülke iyiye gitmez. Ülkemi sevdiğim için konuştum. Ağzıma tüküreyim..."

Aysun kızdı ekranda ağzını bozdu
NTV'de "Benim oyum, dağdaki çobanla bir olmaz" dediği için eleştiri yağmuruna Aysun Kayacı, dün akşam 'Haydi Gel Bizimle Ol'da sözlerine açıklık getirdi. Konuk M. Ali Birand'ın çiçek verdiği Kayacı şunları söyledi: "Kimse konuşmazsa o zaman bu ülke hiç iyiye gitmez. Ben ülkemi sevdiğim için konuştum. Ağzıma tüküreyim. Ben de oradan geldiğim için konuşmaya hakkım olduğunu düşünüyorum. Ama bundan sonra nerelerinden anlıyorlarsa oralarından konuşayım..."

Yaşananlara şaşırdığını belirten Müjde Ar da, "Bir takım insanlar onları savunduğum için bana dava açtı. Bu dünyanın hiç bir yerinde olmaz. Üstelik ben Aysun'a karşı çıktım. Hem ona hem bana dava açtılar" dedi. Sohbete katılan Pınar Kür de şunları söyledi: "Ben de Aysun'la aynı şeyi savundum. Ama üslubumu ayarladım problem olmadı." Müjde Ar da "Benim eşim siyasetçi. Ortadan konuşacaksın. Çoban demeyeceksin" dedi. Mehmet Ali Birand da "Bu kadar güzel olmasaydın sözlerin bu kadar olay olmazdı" diyerek Aysun Kayacı'nın gönlünü aldı.
Yayın tarihi: 04.04.2008
403
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.