Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ayşe, Ali Taran'ın ofisini bastı!

Ayşe, Ali Taran'ın ofisini bastı!

Ayşe Özyılmazel, eski eşi Ali taran'ın ofisini bastı, küfürler savurdu.

Güncellenme tarihi:

Ali Taran 21 yıllık eşi, oğlunun annesi Selam Ann Desmond'dan 14 Haziran 2011'de boşanmış, 1 Temmuz 2011'de Ayşe Özyılmazel ile evlenmişti.

Kanser hastası Selma Ann Desmond 23 Kasım'da ölmüştü. Ayşe Özyılmazel ile Ali Taran 27 Nisan 2012'de boşandı.

Ayşe Özyılmazel ayrılığın ardından çok mutlu olduğunu söylüyordu. Hafta sonı gittiği Çeşme'de pek keyifliydi. Ancak dün 16.00'da her şey bir anda kabusa döndü.

Cama taş attı

Ayşe Özyılmazel, İstanbul'a gelir gelmez reklamcı Ali Taran'ın Levent'teki ofisini bastı. Ali Taran'ın üzerine yürüdü ve "Hayatımı mahvettin" diye bağırıp, küfür etti. İddiaya göre; ofisin camlarına dışarıdan taş bile attı.

Ali Taran geçen hafta gazetecilere "Mutsuzdum, boşandım ve rahatladım. Ayrılmış olmayı o kadar da dert etmiyorum. Keyfim yerinde" demişti.

Küfür etmek bünyeye iyi geliyor

Ayşe Özyılmazel yaşadıklarının ardından twitter sayfasından şu mesajı yazdı; "Küfür etmek bazen bünyeye çok iyi geliyor net! Ama siz etmeyin canlar!"

Sabrımın taşması...

Ayşe Özyılmazel, bu olayın sosyal medyada büyük yankı bulması üzerine bir basın açıklaması yaptı:

Değerli arkadaşlar,

Sanırım bir açıklama yapmam lazım. Hayatımda hiç bu tür bir açıklama yapmadığım için için lafa girmek zor. Bir halkla ilişkilerin ustalığıyla itina ile seçilmiş, yerinde cümleler kuramayabilirim, ancak samimiyetimden kuşkunuz olmasın.

Özetle; artık huzur arıyorum. Huzur aranınca bulunan birşey midir bilemiyorum. Ama hepimiz gibi arıyorum. Turp gibiyim desem abartıya girer. Elimden gelini yapıyorum., Duygusal olarak yorgunum, çok yorgunum.

Birilerinin davranışlarına kafa yormak yerine, enerjimi üzüntüye harcamak yerine çalışmak, üretmek istiyorum. Yazılacak şarkılarım, yazılarım, kitabım, yapılacak programlarım, konserlerim var.

Gözümün içine bakan şahane bir ekibim, inşallah önümde umutla beklediğim günlerim var.

Ancak, bazen huzurumu bozacak hareketlerle karşılaşıyorum. Bu hareketlere anlam veremediğim için de sabrım taşabiliyor. Fazla zorlanırsa sabrın sonu gelebilir değil mi?

Eğer sabrımın taşması çevreye rahatsızlık verdiyse, çevredeki insanlardan özür dilerim. Huzuru ararken, huzur kaçırmak olmaz.

Tek bir ricam var, beni rahat bıraksınlar. İsim vermeye gerek yok. Onlar kendilerini ve ettiklerini gayet iyi biliyorlar.

Ben de bildiğim şeyi yapayım, huzur içinde çalışayım, hayatımı yaşamaya devam edeyim. Beni anlayacağınıza o kadar eminim ki...

Yayın tarihi: 05.06.2012
569
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.