Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ayrılık nedeni bu yakınlaşma

Ayrılık nedeni bu yakınlaşma

Mustafa Altıoklar'ın nişanlısı Nehir Erdoğan olmadan gece gezmelerine çıkması ayrılık dedikodularını da beraberinde getirdi.

Ayrılığın nedeni olarak da Erdoğan'ın "Meleğin Sırları" filmindeki rol arkadaşıyla yakınlaşması gösteriliyor. Nehir Erdoğan, geçtiğimiz yıl bir homeless'ı (evsiz) canlandırdığı Türk-Amerikan ortak yapımı "Meleğin Sırları" (Broken Angel) filmde, People dergisi tarafından dünyanın en güzel 50 kişisi listesine seçilen Patrick Muldoon ile başrol oynamıştı. Erdoğan'ın Muldoon ile sette başlayan arkadaşlığı çekimler bittikten sonra da devam edince Altıoklar'la ilişkisinde sorun yarattı.

İzmir'de ailesinin yanında
İddiaya göre Altıoklar, sevgilisinin Patrick Muldoon'la mesajlaşmasını yakaladı ve çok sinirlendi. Sevgilisinden bu görüşmeyi hemen bitirmesini istedi. Bu sert tavır karşısında sinirlenen Erdoğan da, Altıoklar'la tartıştıktan sonra eşyalarını toplayarak tatil için İzmir'e, ailesinin yanına gitti. Altıoklar ise şu sıralar Bodrum'da tek başına tatil yapıyor.

Amerika'da çekilen "Meleğin Sırları" filminde rol alan Nehir Erdoğan'ın, "Melrose Place" dizisinden de tanınan Patrick Muldoon'a gönlünü kaptırdığı konuşuluyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 21.07.2008
377
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.