Magazin

Avşar kızı iddialı konuştu!

Avşar kızı iddialı konuştu!

Bu ay sonunda düzenlenecek WTA İstanbul Cup Tenis Turnuvası'nda Hülya Avşar, Bakan Mehmet Ali Şahin'le karşı karşıya gelecek.

Tenis konusunda kendisine çok güvenen Avşar, "Üzgünüm ama bakan Şahin'e bir set bile vermem" dedi.

20-27 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan WTA İstanbul Cup Tenis Turnuvası için özel bir gösteri düzenlenecek. Hülya Avşar ile Bakan Mehmet Ali Şahin'in yapacağı bu özel karşılaşma için Avşar, "Mehmet Ali Bey'le baş başa olsaydık kendisine jest yapabilirdim. Ama o kadar insanın içinde bir oyun bile vermem, üzgünüm" dedi.

20-27 Mayıs tarihlerinde bu yıl ikincisi düzenlenecek olan ve 200 bin dolar para ödüllü "WTA İstanbul Cup Tenis Turnuvası" için Tekstilkent'teki tüm hazırlıklar tamamlandı. Yaklaşık 13 ülkeden 54 sporcunun katılacağını turnuvada, Bakan Mehmet Ali Şahin ile Hülya Avşar, özel bir gösteri yapacak. Boğaz'da bir salın üzerine kurulacak kortta yapılacak olan gösteri maçı için Hülya Avşar oldukça iddialı... 7 Mayıs'taki karşılaşmayı değerlendiren Avşar, "Çok uzun zamandır sayın Başbakan yardımcısı M. Ali Bey'in özel ders aldığını öğrendim. Aslında ben maçtan sonra kendisine haftada iki veya üç gün ders verebilirim. Tabii arzu ederse. Ben yine de teklifte bulunacağım. Baş başa maç olsaydı kendisine jest yapabilirdim. O kadar insanın içinde bir oyun bile vermem. Çok üzgünüm" dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 04.05.2006
485
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.