Magazin

Atıl Kutoğlu'nun son bombası

Atıl Kutoğlu'nun son bombası

Ünlü modacı Atıl Kutoğlu, yarın New York Moda Haftası'nda yeni kreasyonunu sergileyecek.

Atıl Kutoğlu'nun Turquality kapsamında Bryant Park'ta düzenleyeceği defilenin davetiyeleri şimdiden tükenmiş durumda.

1500 kişilik salonda defileyi izleyebilmek için dünyanın önde gelen medya kuruluşlarının temsilcileri, önemli mağaza zincirlerinin yöneticileri yerlerini ayırtmış durumda.

Dünyada Türk ürünlerinin prestijini artırmayı hedefleyen Turquality projesi de böylelikle en üst düzeyde bir tanıtım gerçekleştirmiş olacak.

Modanın devleri Ralph Lauren, Donna Karan, Calvin Klein'la aynı ortamda "2006 ilkbahar/yaz" koleksiyonunu sergileyecek olan Kutoğlu'nun defilesinde dünyanın en seçkin mankenleri görev almaya hazırlanıyor.

Bunların arasında Caroline Trentini, Anja Rubik, Lisa Cant gibi isimler yer alıyor. Defileye Kutoğlu kreasyonlarının hayranı Avusturya Dışişleri Bakanı Ursula Plassnik'in de özel olarak Viyana'dan gelmesi bekleniyor.

Bu defileye uzun zamandır hazırlandığını söyleyen Kutoğlu, "Defilemizde dünya podyumlarında çıkan mankenler görev alacak. Naomi Campbell'ın da çıkacağı kesin gibi. Son anda bir pürüz olmazsa o da defilede görev alacak. İyi bir koleksiyon hazırladığımı düşünüyorum. New York basınından da çok ilgi var. Defileye Türkiye'den de misafirlerimiz gelecek" dedi.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 09.09.2006
403
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.