Magazin

Asmalı'da 2. kabus gecesi

Asmalı'da 2. kabus gecesi

Kısa süre önce Asmalımescit’te Hakan Yılmaz’a saldıran ‘zihinsel engelli Ayşe’, yine işbaşındaydı. Bu kez hedefindeki isim, Sezen Aksu’dan başkası değildi.

sezen aksu

Ailesi ve yakınlarıyla Ece Bar’da yeni yılı kutlayan Sezen Aksu’nun gecesi keyifli başlamıştı. Sigara yasağı yüzünden sık sık kapının önüne çıkan Minik Serçe, gazetecileri kırmayıp soruları yanıtladı.


Yeni albümünün müjdesini veren Aksu, Hülya Avşar’la Tarkan’ın dargınlığıyla ilgili olarak, “Elbette barışacaklar. Fakat zamana ihtiyaçları olabilir” dedi.


 2012’yle ilgili beklentilerini de sıralayan Minik Serçe, “Pek fazla bir şey dilemiyorum ama hayat bildiği gibi gelsin, hayatı olgunlukla karşılayabilecek gücümüz olsun” ifadesini kullandı.


Aksu, “Torun istiyor musunuz?” sorusunu da oğlu Mithat Can Özer’e laf atarak yanıtladı: “İstiyorum tabii ama bizim oğlanın o taraklarda bezi yok.”


Sorular soruldu, cevaplar alındı. Tam Minik Serçe mekandan ayrılırken olan oldu. ‘Ayşe’ ismiyle bilinen zihinsel engelli kadın, Aksu’nun üzerine atılarak para istedi. İsteği reddedilince de sinirlenip küfürler etmeye başlayan kadını, Minik Serçe’nin dostları güçlükle zaptetti. Daha sonra kendini Sezen Aksu’nun aracının önüne atan ‘Ayşe’, 100 TL bahşişi kaptı.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 31.12.2011
520
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.