Magazin

Aslı Enver: Eyvah kocam öpüşüyor!

Aslı Enver: Eyvah kocam öpüşüyor!

'Kayıp' dizisinde oynayan Aslı Enver, Elele dergisine verdiği röportajda dizilerdeki öpüşme sahneleri ile ilgili ilginç bir itirafta bulundu.

aslı enver

Kanal D'deki 'Kayıp'ta oynayan Aslı Enver röportajında, dizilerdeki öpüşme sahneleri ile ilgili yaşadığı ilginç bir hatırayı anlattı.

EYVAH KOCAM ÖPÜŞÜYOR

Aslı Enver, "Bir sabah yatakta uzanmış, kanalları geziyordum. Karşıma bir dizinin fragmanı çıktı. Bir baktım eşim Birkan Sokullu öpüşüyor. Çok tuhaf oldum, çünkü sahneden haberim yoktu. Birkan da bana bir şey söylememişti. Aman Allahım! Eşiniz bir başka kadını rol gereği de olsa öpmesi ne sevimsiz bir hismiş. Şimdi Birkan da böyle düşünüyor." dedi.

KAVGAYA NEDEN OLMADI

Birbirlerine 'öpüşmek yok' gibi katı kurallar koymadıklarını söyleyen Aslı Enver, sözlerine şöyle devam etti: ''Bu durum aramızda kavga-gürültüye neden olmuyor. 'Keşke seni o halde görmeseydim' dememek için kendimizce bir önlem aldık. Birbirimizin öpüşme sahnelerini izlememeye çalışıyoruz. Tabi bu sahneler bazı durumlarda gerekli.''

Yayın tarihi: 01.12.2013
2615
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.