Magazin

Aslan İnternet'te kükredi!

Aslan İnternet'te kükredi!

e-kolay.net tarafından hazırlanan ve işletilen Galatasaray.org, hem spor hem de İnternet dünyası açısından önemli bir başarıya imza attı. Galatasaray'ın resmi Web sitesi olan Galatasaray.org'un aylık görüntülenme sayısı 15 milyona ulaştı.

Türkiye'nin lider İnternet içerik sağlayıcılarından olan e-kolay.net, kendi sunduğu kanal ve servislerin yanı sıra bazı portal ve sitelerin hazırlanması ve işletilmesi yönünde de faaliyet gösteriyor.

Bu sitelerin en önemlilerinden biri olan galatasaray.org, görüntülenme sayısı açısından bir rekora imza attı. Galatasaray'ın resmi Web sitesi olan Galatasaray.org'un aylık görüntülenme sayısı 15 milyona ulaştı. Böylece, kısa süre önce yenilenen yüzüyle taraftarların karşısına çıkan Galatasaray.org, son 4 yılın en yüksek izlenme oranını yakaladı.

Galatasaray taraftarlarının olduğu kadar sporla ilgilenen herkesin de yakından takip ettiği Galatasaray.org, kulübün gündemini dakika dakika sayfalarına yansıtıyor. Güçlü teknik altyapısı ve kaliteli içeriğiyle spor kulüplerinin Web siteleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan Galatasaray.org'da güncel kulüp ve spor haberlerinin yanı sıra Taraftarın Köşesi, Video ve Audio Arşivi, Fotoğraf Arşivi gibi bölümler yer alıyor. Sitede, GS Store'a doğrudan linkle online alışveriş yapma imkanı da sunuluyor.

Galatasaray.org'un aylık görüntülenme sayısı açısından elde ettiği başarı hakkında bir açıklama yapan Galatasaray Spor Kulübü İletişim Koordinatörü Sara Koral Aykar, şu görüşleri dile getirdi:

"Bir asırdan daha fazla bir süreyi geride bırakan şanlı mazisinden aldığı güçle 2005-2006 futbol sezonunda da bir yumruk gibi kenetlenerek her türlü zorluğun üstesinden gelmeyi başaran ve şampiyonluk hedefine adım adım yürüyen Galatasaray'ın bu başarısında, kuşkusuz taraftarımızın da önemli bir yeri var.

En zor günümüzde dahi desteğini bizden esirgemeyen Galatasaray taraftarının İnternet'te de kulübüne sahip çıkması, geleceğin Galatasaray'ını yaratma noktasında bizim için en önemli motivasyon kaynağı. Bu hafta sonu, tüm kalbimizle inandığımız şampiyonluk hedefinin yakalanmasıyla birlikte Galatasaray Spor Kulübü İnternet sitesi www.galatasaray.org'un heyecan verici pek çok yeni uygulamaya yer vereceğini hem Galatasaraylı taraftarlara hem de spor kamuoyuna şimdiden müjdelemek istiyoruz".

Galatasaray.org'un hazırlanması ve işletilmesini üstlenen e-kolay.net adına da e-kolay.net Portal Genel Müdürü Hakan Gönenli bir açıklama yaptı:

"Ülkemizde bir spor kulübünün resmi sitesinde böylesine yüksek bir görüntülenme oranına ulaşılması son derece sevindiricidir. Galatasaray Spor Kulübü, teknolojideki yenilikleri yakından takip eden ve taraftarlarıyla interaktif ilişki kurabilen bir kulüptür. Kısa süre önce tasarımında yenilikler yaptığımız Galatasaray.org, taraftarla olan ilişkiyi teknoloji yoluyla canlı tutma vizyonuna sahiptir. İnternet'in hayatımızın her alanına girdiğinin bir göstergesi olan bu başarıda pay sahibi olmaktan mutluyuz".
Yayın tarihi: 10.05.2006
485
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.