Magazin

Asena'dan öpücük şov!

Asena'dan öpücük şov!

Asena ile aylardır basından sakladığı sevgilisi Serhat Fafal, önceki akşam ekrana gelen "Buzda Dans" yarışmasının reklam arasında yaptıkları öpücük şovuyla dikkat çekti.

Asena'nın büyük aşkı Serhat Fafal, aylardır ısrarla basından kaçıyordu. Gazetecileri gördüğünde yüzünü gizlemeyi adet edinen Fafal, sonunda ortaya çıktı. Ve önceki akşam, Show TV'de başlayan "Buzda Dans" yarışmasında hünerlerini sergileyen ünlü oryantali izlemeye gitti.

Reklam arasını fırsat bildi
Asena, buz dansı yaparak jüriden ve halktan oy almaya çalıştığı yarışma öncesi hayli heyecanlıydı. Sonunda çıktı ve partneriyle birlikte gösterisini sundu. Yorumların ardından verilen reklam arasında sevgilisinin yanına koşan ünlü oryantal, sevincini ona bir öpücük vererek gösterdi.

Basını hesaba katmadılar
Ancak yayında olmamanın rahatlığıyla başlayan bu sevinç gösterisi ateşli bir öpücük şova dönüştü. Teknik ekip ve jüri üyelerinin şaşkınlıkla izlediği Asena ile Fafal, kendilerini sevgi gösterisine öylesine kaptırdı ki, çevrelerinde bulunan gazetecileri bile birkaç saniyeliğine tamamen unuttu.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 10.01.2007
391
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.