Magazin

Armağan yine dilini tutamadı

Armağan yine dilini tutamadı

Türkmax'ta yayınlanan Jess Molho ve Sena Keçelinin sunduğu 'Her Şey Tadında' adlı programa katılan sivri dilliyle bilinen Armağan Çağlayan yaptığı açıklamalarla programa damgasını vurdu.

Ayakligazete.com'un haberine göre, program konuğu Deniz Akkaya'ya sürpriz yaparak programa katılan Armağan Çağlayan Türkiye'deki jürili yarışmalar ile ilgili fikrinin sorulması üzerine 'Yok Böyle Dans' yarışmasının jürisini eleştirdi.

'Yok Böyle Dans' adlı programda yer alan jürinin asla kötü eleştiri yapmadığını belirten Çağlayan "Adam sadece tay tay duruyor sekiz puan alıyor. Güneri Civaoğlu 2 adım atıyor sekiz puan alıyor" dedi.

Programda eleştirilerine devam eden Armağan Çağlayan'ın "bu yıl işsiz olan herkes tiyatro yapıyor. Cem Özer, Hande Ataizi ve ben" demesi üzerine Deniz Akkaya araya girerek "Ay Armağan tutamıyorsun dilini yine" diyerek ortamı yumuşatmaya çalıştı.
(Akşam)
Yayın tarihi: 25.11.2010
407
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.