Magazin

Arkadaşlık böyle günde belli olur

Arkadaşlık böyle günde belli olur

e-kolay.net Arkadaş servisi üyeleri, Van 30 Ağustos İlköğretim Okulu'ndaki öğrencilerin kitap ihtiyacını karşılamak amacıyla tamamen kendi insiyatifleriyle bir kampanya başlattı.

e-kolay.net Arkadaş sayfalarında (http://arkadas.e-kolay.net), güzel bir yardımlaşma ve dayanışma örneği sergileniyor. Arkadaş servisi bünyesinde yer alan ve katılımcıların duygu ve düşüncelerini yazıp, güncel konulardaki görüşlerini paylaştıkları "Herkes Duysun!" platformunda, tamamen üyelerin girişimiyle bir kitap toplama kampanyası yürütülüyor.

Kolilerce kitap gönderildi
"Herkes Duysun!" platformu üyelerinden birinin, Van 30 Ağustos İlköğretim Okulu'ndaki kitap ihtiyacından söz etmesini ardından, diğer üyeler kendi aralarında ve çevrelerinden de destek alarak kitap toplamaya başladılar. Platformdaki çeşitli gruplar arasında kolilerce kitap toplanarak okula gönderildi.

e-kolay.net Arkadaş servisinin kullanıcılarının sosyal ve paylaşımcı yönünü gözler önüne seren bu gönüllü kampanyaya katılım halen sürüyor. Kampanya sayesinde, Van'da pek çok çocuk yeni kitaplara kavuşmanın sevincini yaşıyor.
Yayın tarihi: 22.03.2005
456
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.