Magazin

Arash ile devam

Arash ile devam

Aysel, ülkesinde büyük ilgi görünken, konuk olduğu programda soruları yanıtladı.

Eurovision'da hem Azerbaycan'ı 3.'lüğe taşıyan performansı hem de güzelliği ile dikkat çeken Aysel, birlikte şarkı söylediği Arash'ın çok iyi bir arkadaş ve çok iyi bir şarkıcı olduğunu, önümüzdeki dönemde büyük işler başaracağını söyledi.

54. Eurovision Şarkı Yarışması'nın ardından, Azerbaycan'ı üçüncülüğe taşıyan Always adlı şarkı ile dikkatleri üzerinde toplayan Aysel, ülkesinde büyük ilgi görünken, konuk olduğu programda soruları yanıtladı. Eurovision'da çok iyi bir derece alacağına ilk günden itibaren inandığını ve Türk dünyasından da tam destek aldığını belirten Aysel, Bakü'de Azerbaycan Diller Üniversitesi'ndeki eğitimine önem vereceğini söyledi. Eğitimini tamamladığında Amerikan filologu olacak olan 20 yaşındaki Aysel, Arash ile ikili olarak çok iyi bir uyum sergilediğini anlatırken, "O çok mükemmel bir muganni (Şarkıcı).Önümüzdeki günlerde çok yahşi işler başaracağız" dedi.

Eğitimini mutlaka tamamlamak istediğini anlatan Aysel, önümüzdeki dönemde çok uyumlu ve büyük bir ekiple çalışacağını, bestekarının eserlerini söylemeye devam edeceğini anlatırken, kendisine teşekkür eden herkese teşekkür etti.
Yayın tarihi: 24.05.2009
442
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.