Magazin

Anne-Baba biz boşanıyoruz

Anne-Baba biz boşanıyoruz

Cem Cantaş ile Tuba Ünsal, boşanmaya karar verdi. Çift, önceki gün de aileleriyle bir araya gelerek, onlara boşanma kararlarını açıkladı.

Tuba'nın fotoları sağda

Tuba Ünsal'ın Londra seyahati sırasında Yalın'la öpüşürken görüldüğü haberi, eşi Cem Cantaş'la arasını açmıştı. Aynı günlerde Cantaş'tan dayak yediği de ileri sürülen Ünsal, haber basına yansır yansımaz Los Angeles'a gitmişti. Bu iddialara "Aramızda sorun yok" diye cevap veren çift hakkındaki son haber, evliliklerini medenice noktalama kararı aldıkları yönünde...

Büyükleri karşı çıktı
Geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye dönen Ünsal ile Cantaş, karşılıklı oturup konuşarak ayrılmaya karar verdi. Önceki gün de aileleriyle bir araya gelip bu kararlarını onlara açtılar. Büyüklerinin "Hemen boşanmayı düşünmeyin. Birbirinize biraz zaman tanıyın. Mücadeleniz işe yaramazsa boşanırsınız" sözlerine kulak veren çiftin, son karar aşamasında olduğu konuşuluyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 09.03.2006
433
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.