Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Anna cenaze elbisesi bile diktirmiş

Anna cenaze elbisesi bile diktirmiş

Geçtiğimiz günlerde 39 yaşında hayatını kaybeden eski Playboy güzeli Anna Nicole Smith'in ölmeden önce cenaze giysisini hazırlattığı belirtildi.

Florida'da görülen mahkemede, Anna Nicole Smith'in 2001 yılında yazdırdığı vasiyeti açıklandı ve bütün mal varlığını geçen yaz ölen 20 yaşındaki oğluna bıraktığı anlaşıldı.

Smith'in cenaze giysisini bir terziye diktirdiğini, ancak nereye gömülmek istediğiyle ilgili herhangi bir bilginin olmadığı belirtildi.

Mirastan büyük bir pay alması beklenen 5 aylık bebeğin babası olduğunu iddia eden avukat Howard K. Stern, Smith'in oğlunun yanına gömülmek istediğini ifade etti. Belirlenemeyen bir nedenle hayata veda eden Smith'in annesi Virgie Arthur, kızının Teksas'ta defnedilmesini istiyor.

Florida Eyalet Mahkemesi, Anna Nicole Smith'in cenazesinin, yapılacak DNA testi konusundaki hukuki karar kesinleşene dek bozulmaması için mumyalanmasına hükmetti.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 18.02.2007
373
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.