Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Angelina'nın sürprizi Brad'i şok etti

Angelina'nın sürprizi Brad'i şok etti

Angelina Jolie'nin evlat edindiği Maddox ve Zahara'ya babalık yapmak için sabırsızlanan Brad Pitt, sevgilisinin 'Onlar sadece benim çocuklarım' açıklamasıyla neye uğradığını şaşırdı.

Angelina Jolie-Brad Pitt-Jennifer Aniston üçgeninde yeni gelişmelerin ardı arkası kesilmiyor. Bu nedenle de dünyanın en çok satılan dergilerinde, bu ilginç üçlünün fotoğraflarından geçilmiyor. Brad Pitt'in Angelina Jolie yüzünden eşi Jennifer Aniston'ı terk etmesiyle olay kapanmadı. Angelina Jolie'nin Etiyopya'dan bir kız bebeği evlat edinmesiyle de iş bitmedi. Çünkü onun National Enquirer dergisine yaptığı beklenmedik açıklama, ortalığı iyice karıştırdı.

Ünlü yıldız, 4,5 yaşındaki evlatlığı Maddox ile minik Zahara'yı kimseyle paylaşmayacağını belirtti. Yani başka bir deyişle, Brad Pitt'in veya başka bir erkeğin bu çocuklara babalık yapmasına izin vermeyecek... Güzel yıldız, 'Maddox ve Zahara sadece benim çocuklarım' diyor.

Oysa çocukları çok sevdiği bilinen Brad Pitt, baba olmak için sabırsızlanıyordu. Üstelik Jolie, Zahara'nın evlat edinilmesi için gerekli işlemleri onun yardımıyla tamamlamış, Maddox'un baba özlemini de Brad Pitt ile gidermesini istemişti. Her şey yolunda diye düşündüğü sırada yapılan bu açıklama, Pitt'i sarstı. Jolie'nin, çocuklarıyla birlikte Brad Pitt'in Malibu'daki villasına taşınmasına dayanarak ikilinin evleneceklerini iddia edenler de son gelişmeler yüzünden şaşkın...

Eski eşi de yüz vermedi
Gelelim olayın ikinci perdesine... Brad Pitt, sevdiği kadının bu kararını öğrenince, neye uğradığını şaşırdı. Yaptığı ilk iş, telefona sarılıp eski eşi Jennifer Aniston'ı aramak oldu. Amacı akıl almaktı. Ama beklediği yakınlığı göremedi, Aniston eski eşinin telefonlarına cevap bile vermedi.

Bu kayıtsızlığın nedenine gelince... Jennifer Aniston, Brad Pitt'li yılları anılar defterinden artık silmiş. Şu sıralar genç aktör Vince Vaughn ile Owen Wilson, yıldızın kırılan kalbini onarmakla meşguller. Zaten Aniston, Owen Wilson'ı da yakın dostu Vince Vaughn sayesinde tanımış. Aşk hayatlarını gözlerden uzak tutmak istedikleri için de ilişkilerinin boyutu hakkında tek kelime etmeye yanaşmıyorlarmış.

Jennifer'ın destekçisi
Jennifer Aniston'ın kocası Brad Pitt'i Angelina Jolie'ye kaptırması, Beverly Hills'deki Kitson Butik'e ilham verdi. Butik 'Team Aniston' (Aniston takımı) ve 'Team Jolie' (Jolie takımı) yazan tişörtleri piyasaya sürdü. Mağaza yetkilileri Aniston'ı destekleyen tişörtlerin Jolie'ninkilerden daha fazla satıldığını açıkladı. Ünlü şarkıcı Toni Braxton da giydiği tişörtle Jennifer Aniston'ı destekleyenlerden...

Angelina eriyor
Angelina Jolie'nin hızla kilo verdiği artık kimsenin gözünden kaçmıyor. İki ay içinde tehlikeli sayılabilecek hızda kilo kaybeden güzel yıldızın incecik bacakları, kopacakmış gibi duran kolları, sevenlerini endişelendiriyor. Etiyopyalı evlatlığı Zahara'nın hastalanıp hastaneye kaldırılması üzerine yemeden içmeden kesilen oyuncu, bir daha da kendini toplayamamış. Ancak tüm sorunun bu olmadığı, Angelina Jolie'nin açıklamadığı bir hastalığa yakalandığı da iddialar arasında...
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 19.08.2005
383
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.