Magazin

Altan Nuh: "Karnıma Bıçak Dayadı, Elimi Kesti!"

Altan Nuh: "Karnıma Bıçak Dayadı, Elimi Kesti!"

Tuğba Özerk’in boşanma arefesinde olduğu eşi Altan Nuh’tan şok suçlamalar!

Güncellenme tarihi:

Bu şok kararın altında Tuğba Özerk’in eşinden şiddet gördüğü şeklinde açıklamalar yapılmış, Özerk’in annesi canlı yayında katıldığı bir magazin programında Altan Nuh’a suçlamalarda bulunmuştu. Şimdilerde Amerika’da bulunan Altan Nuh, ‘Duymayan Kalmasın’ programına katılarak hakkında ortaya atılan iddialara ve dayak söylentilerine yanıt verdi.

İşte Altan Nuh’un olay yaratacak o açıklamaları:

Kredi kartı ekstrelerini paylaşan Altan Nuh, maddi anlamda bir sorun yaşamadığını net bir şekilde ortaya koyarken, “kısa bir süre önce 2015 model bir arazi aracı aldım, böyle bir harcama yapan insan, pabucunu, terliğini de kendisi alır” şeklinde konuştu.İşte dayak iddialarıyla ilgili Altan Nuh’un söyledikleri;

Arkadaşlarıyla buluştuğu bir etkinlikte bir iş görüşmemi zora soktu, sesler yükseldi, elindeki cep telefonunu kafama fırlattı ben de sonrasında yere düşen telefonu elime alarak, sert bir şekilde yere attım ve parçalandı. Yüzüme tükürdü, bana yumruk ve tekme attı ben de savunma amaçlı onu ittirdim. Arkadaşlarının yanında üzerime saldırdı ve omzumdan ısırdı. Bunların hepsinin fotoğrafları ve raporları var. Sonrasında eşyalarımı almak üzere odama gittim çıktığımda elinde bıçak olduğunu gördüm, üzerime yürüdü ve bıçağı karnıma dayadı, olayların daha tehlikeli bir hale gelmemesi adına elini tuttum ve o sırada bıçakla ciddi bir şekilde elimi yaraladı. Bıçağı bırakıp eline makası aldı… Gürültüye gelen polislerin önünde ‘Seni öldüreceğim’ tehditleri savurdu. Şimdiye kadar bir kadından duymadığım küfürleri duydum. Hastaneye gittiğim taksi şoförü bu olaylara şahittir. Yaşadıklarımın hepsinin şahidi ve raporu var. Şu anda Amerika’dayım ve gerekirse Türkiye’ye döndüğümde bunların hepsini açıklayacağım. Tuğba Özerk, birlikteliğimiz devam ederken eski sevgilisinden bir cep telefonu hediyesi aldı. Ona maddi anlamda destek olduğunu da biliyorum.

TUĞBA ÖZERK CEVAP VERDİ

Altan Nuh’un suçlamaları sonrası, Renkli Sayfalar’a konuk olan Özerk, yaşadıklarını canlı yayında gözyaşları içinde anlattı. Psikolojik olarak iyi görünmeyen Özerk, “Şiddet gördüm, beni dövdü” dedi. Burnunun hâlâ kırık olduğunu söyleyen Özerk, kanlar içinde arkadaşını aradığını ve kendini savunmak için eline bıçak aldığını söylüyor.
Nuh, Özerk’in kendini bıçakladığını söylerken, Özerk evden çıkarken Nuh’un elinde veya herhangi bir yerinde kanama olmadığını ve elini o hale Nuh’un kendisinin getirdiğini iddia etti. Telefonla yayına bağlanan ikilinin arkadaşı Cem Bey de Nuh’un elini kendi kendine yapmış olabileceğini söyledi.

Kaynak: Sözcü

 

Yayın tarihi: 14.12.2016
12879
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.