Magazin

Altan Gördüm'den haber var

Altan Gördüm'den haber var

Deri kanserine yakalandıktan sonra ikinci defa ameliyat olan Altan Gördüm, 'Sağlığıma kavuştum. Hayatıma kaldığı yerden devam edeceğim. Çok sevinçliyim' dedi

Güncellenme tarihi:

Sol göz kapağında çıkan et beni görünümlü kiste yapılan tetkikler sonucunda deri kanseri teşhisi konulan Altan Gördüm, kanseri yendi. Ceyhun Yılmaz’ın twitter’da paylaştığı hastanedeki fotoğrafıyla kanser tedavisi gördüğü ortaya çıkan Gördüm, ikinci defa geçirdiği operasyon sonucunda kanserli hücrelerin temizlendiğini öğrenince büyük sevinç yaşadı.

‘Haberler asılsızdır’
Sağlığına kavuştuğu için çok mutlu olduğunu söyleyen Gördüm, önceki gün eski eşi Vahide Perçin’le sahibi olduğu Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’ndeki derslerine geri döndü. Öğrencileri tarafından büyük bir sevinçle karşılanan Gördüm, “İkinci kez yapılan cerrahi operasyon sonucunda kanserli hücrelerin tamamen temizlenmiş olduğu görüldü. Test sonucu temiz çıktı. Sağlığım gayet iyi. Bir süre daha sizinleyim” esprisiyle dersine başladı.

Hayatına kaldığı yerden devam etmenin sevincini yaşayan Gördüm, son dönemlerde hakkında çıkan bazı haberleri de yalanladı. Gördüm, şunları söyledi:

“Bazı basın-yayın organlarında eski eşim Vahide Perçin’in, kızımız Alize’yle benim evime taşındıklarına ilişkin asılsız haberler çıktı. Vahide Perçim’le hem iş ortaklığımız, hem de dostluğumuz, olması gerektiği gibi saygı çerçevesinde devam ediyor. Ancak, aynı evi yeniden paylaşmamız söz konusu değildir.

Yayın tarihi: 27.11.2013
685
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.