Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Almanya'yı ekrana kilitledi

Almanya'yı ekrana kilitledi

Tarkan, Almanya'da özel televizyon kanalı Pro7'de ünlü şovmen Stefan Raab'ın "TV Total" adlı programına katıldı.

Pro7'de yaptığı şovlarla tanınan Stefan Raab, konuğu Tarkan için, "O Türkiye'nin gelmiş geçmiş en büyük starı. Yalnızca Türkiye'de değil, Güney Amerika'dan Rusya'ya, Amerika'dan Patagonya'ya kadar dünyanın her ülkesinde hayran kitlesine sahip büyük bir sanatçı" dedi.

Tarkan stüdyoya sevilen şarkısı "Şıkıdım" ile girdiğinde alkış tufanı koptu. Samimi bir havada başlayan sohbette Raab, Tarkan'a yeni Single'ı "Bounce" ile ilgili sorular sordu. Yıllardır hayalini kurduğu İngilizce bir albüm yaptığı için çok mutlu olduğunu belirten Tarkan, yeni albümünde de oryantal ezgiler bulunduğunu söyledi.

İngilizcem daha iyi
Program süresince Tarkan, İngilizce konuşmayı tercih etti. Almanya'da doğup büyüdüğü halde neden Almanca konuşmadığını soran Raab'a Tarkan "20 yıldır konuşmuyorum ve kendimi İngilizce ile daha iyi ifade edebildiğime inanıyorum" dedi. Raab'ın ısrar etmesi üzerine bir-iki cümle Almanca konuşan Tarkan, İngilizce devam etti.
(Hürriyet/Kelebek)
332
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.