Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Alman Satanistler 'bebek yedi'

Alman Satanistler 'bebek yedi'

Alman Satanistlerden oluşan bir grubun bebek öldürerek dilim dilim kesmesi ve yemesi, geçen ay suçunu itiraf ederek tutuklanan yamyam vakasının türünün tek örneği olmadığı yönündeki korkulara yol açtı.

Alman gazetelerinde yer alan haberler göre, Luxemburg sınırında bulunan Trier'daki savcılık makamı, Satanistlerce gerçekleştirildiği iddia edilen yamyamlık ve tecavüz olaylarını bu yılın ortalarından beri araştırdığını dile getirdi. Aradan altı ay geçmeden, bir yazılım tasarımcısının eski bir asker tarafından yenmesiyle bir yamyamlık vakası daha ortaya çıktı.

34 yaşındaki bir kadının, üyeleri bebek yiyen ve üyeliğe kabul töreninin bir parçası olarak kadınlara tecavüz edilen bir şebekeyle ilgili kanıt sunması üzerine, polis satanist grubu ortaya çıkardı.

Gerçekleştiği iddia edilen bazı yamyamlık vakalarının on beş yıl öncesine kadar uzandığı söyleniyor. Eski bir başçavuş olan Armin M.'nin yargılanmasına önümüzdeki ay başlanacağı tahmin ediliyor. Sözkonusu zanlı, internette katletmek ve yenmek üzere genç erkekler arandığı ilanını vermişti. Olayın kurbanı kan kaybederek öldükten sonra, vücudu parça parça doğranmış ve Armin M.'nin derin dondurucusunda depolanmış, katil vücudun parçalarını yemişti.

(e-kolay)
Yayın tarihi: 16.01.2003
414
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.