Magazin

Aliye'nin çay bahçesinde yasak aşkı

Aliye'nin çay bahçesinde yasak aşkı

Aliye'de, çocuklarını kendini aldatan kocasından almaya çalışan bir kadını canlandıran Sanem Çelik, kameralara dizinin evli yönetmeni Kudret Sabancı'yla çay bahçesinde öpüşürken yakalandı.

Ekranın reyting rekortmeni dizisi "Aliye"nin başrol oyuncusu Sanem Çelik, Show TV'nin "Pazar Keyfi" kameralarına dizinin yönetmeni Kudret Sabancı'yla, öpüşürken yakalandı.

Yaklaşık iki yıl önce TV dizilerinin aranan oyuncusu Esra Akkaya'yla evlenen ve eşi şu anda hamile olduğu öğrenilen Kudret Sabancı ile Sanem Çelik'in, önceki gün Tarabya Çay Bahçesi'nde çekilen görüntüleri, ikilinin samimi tavırlarından rahatsız olan çevredeki vatandaşların program ekibine haber vermesiyle ortaya çıktı.

Kudret Sabancı'nın kullandığı Chevrolet marka jeep içinde öpüşürken birden karşılarına çıkan kemaraları gören çiftten Sanem Çelik, kısa bir şaşkınlığın ardından kendini jeep'in içinde yere attı. Kameraların jeep'in içinde kafasını önüne eğmiş bir vaziyette çektiği Çelik, yaklaşık yarım saat o vaziyette kaldı. Kudret Sabancı ise eliyle yüzünü saklamaya çalıştı.

EŞİ HAMİLE
Kudret Sabancı, yaklaşık iki yıl önce, "Mahallenin Muhtarları" ve "Bir Dilim Aşk" gibi TV izleyicisinin beğenisini kazanan Esra Akkaya ile evlenmişti. Şu anda Fransa'da olan Akkaya'nın hamile olduğu öğrenildi.

Kameraların ışığında "Aliye" Sanem Çelik ile Kudret Sabancı sarmaş dolaş.

Çelik, yüzünü gizlemek için eğilirken çapkın yönetmen ne olduğunu anlamak için şaşkın bakıyor.

Olayın ancak farkına varabilen Kudret Sabancı da eliyle yüzünü gizliyor.

Sanem Çelik, cipin arkasında kafasını iki koltuk arasına sokup gizlenmeye çalışıyor. Aliye yaklaşık yarım saat bu durumda bekliyor.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 05.03.2006
539
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.