Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Alişan - Sezin çifti nişan attı

Alişan - Sezin çifti nişan attı

Evlilik hazırlığı yapan Alişan ile Sezin Erbil kavga etti. Çift önceki gece nişan yüzüklerini çıkardı.

Bu sürpriz ayrılıkla ilgili konuşan Alişan, "Sezin'le aramızın tatsız olduğu doğrudur. Ama ben bir şey söylemeyeyim. Bir büyük olarak gerekli açıklamayı babası yapsın" dedi.

Beş yıllık birlikteliklerini iki ay önce resmileştiren ünlü şarkıcı Alişan ile Mehmet Ali Erbil'in büyük kızı Sezin Erbil önceki gün kavga etti. 18 Mayıs'ta yapılacak bir düğün ile hayatını birleştirecek olan çiftin, Çağla Şikel yüzünden ayrıldıkları iddia edildi.

Şikel, kısa bir süre önce Alişan'ın albümünü beğenmediğini söylemiş, Alişan da bu yüzden ünlü mankenle tartışmıştı. 15 gündür küs olan ancak
telefonla mesajlaşarak aralarındaki sorunu çözmeye çalışan Alişan'la Çağla Şikel'in bu kadar çok sık mesajlaşmasına Sezin Erbil'in sert tepki gösterdiği, bu yüzden de ayrılmaya karar verdikleri iddia edildi.

Bir başka iddiaya göre de ikili düğün masrafları yüzünden yollarını ayırdı. Sezin Erbil'in evlendikten sonra birlikte oturacakları Sarıyer'de kiraladıkları ev için ciddi miktarda masraf etmesi Alişan'ı bunalttı. Bu yüzden tartışan ikili, yüzükleri atarak nişanı bozdu.
1399
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.