Magazin

Ali Taran ve Ayşe Özyılmazel evlendi

Ali Taran ve Ayşe Özyılmazel evlendi

Bodrum'da şarkıcı Neco'nın kızı köşe yazarı Ayşe Özyılmazel ile reklamcı Ali Taran'ın merakla beklenen düğün töreni yapıldı.

Güncellenme tarihi:
Ünlü reklamcı Ali Taran ile sanatçı Ayşe Özyılmazel dün akşam saat 20.15'de Bodrum'un Göltürkbükü Beldesi'ndeki özel bir villada kıyılan nikahla dünya evine girdi. TARAN VE ÖZYILMAZEL EVLENDİ (VİDEO) YILIN DÜĞÜNÜNDEN ÇOK ÖZEL KARELER (FOTO) Canan Yaka, Ergül- Ergil Tanca, İzzet Çapa, Aslı Ekşioğlu ve Kıvanç Tatlıtuğ gibi birbirinden ünlü isimlerin yeraldığı yaklaşık 50 kişilik davetli grubunu Özyılmazel'in babası karşıladı. YILIN DÜĞÜNÜ HAVUZDA BİTTİ TWITLERLE YILIN DÜĞÜNÜ Bodrum Belediyesi nikah memuru Ümmühan Yurt'un kıydığı nikahta şahitlikleri Hıncal Uluç ve Necati Akpınar yaptı. Gazetecilere açıklama yapan Uluç "Neco kızları bana güvenerek yaptı, üçüncüsüne karışmam artık, çok mutluyum birbirlerine çok yakıştılar" derken Neco ise basın mensuplarının "Kızınızın Ali bey ile evlenmesine ne diyorsunuz" sorusuna "Daha gemi gelmedi, karşılayamadım" diye yanıt vererek geçiştirdi. Nikah anında Taran'ın Özyılmazel için üzerinde Kalp resmi bulunan bir bayrak getirttiği görüldü. İmzaların atılmasının ardından nikah töreni konfetilerin fırlatılması ile sona erdi. Ali Taran'ın nikahta beyaz tişort, beyaz pantolon ve siyah ceket, Özyılmazel'in ise beyaz gelinlik giydiği görüldü. Nikahtan 15 dakika sonra basın mensuplarına görüntü vermek için villanın kapısına gelen çiftin heyecanlı ve mutlu oldukları görüldü. Taran "Sizi çok yorduk galiba kusura bakmayın" dedi. Çift birbirlerine öperek ve sarılarak poz verdi. NİKAH HAZIRLIKLARI İÇİN TALİMAT YAĞDIRDI Göltürkbükü Beldesi'ndeki villaya nikah öncesinde, konuklar için bol miktarda yiyecek, içecek ve çiçekler taşındı. Ali Taran ise nikahta bir aksaklık yaşanmaması için oradan oraya koşup talimatlar yağdırdı. Bodrum'a bağlı Göltürkbükü Beldesi'ndeki bir villada dünya evine girecek olan Ali Taran'ın heyecanı gözlerden kaçmadı. Kısa bir süre önce 54 yaşındaki Selma Taran'dan boşanan ve adı Hülya Avşar ile aşk dedikodusuna karışan reklamcı Ali Taran'ın bugün Semiramis Pekkan'a ait villada kıyılacak nikahı öncesi tüm hazırlıklar tamamlandı. Ayşe Özyılmazel günün büyük bölümünü evde nikaha hazırlık için geçirirken, Taran da şort ve tişört ile çıktığı sokakta villaya getirilen, yiyecek, içecek ve çiçeklerle ilgilendi. Ünlü reklamcı Taran, yaklaşık 45 derecede sıcaklık altında bekleyen basın mensuplarına meyve gönderdi. Basın mensuplarının görüşme isteği üzerine villadaki işçiler aracılığıyla meyve gönderen Taran'ın içilere basın mensuplarının talebiyle ilgili, "Bugün çok değişik ve hoş bir psikoloji içindeyim ne yapacağım belli olmaz. Çok heyecanlıyım, sizler bu durumu anlarsınız, bekleyin bakalım bir şeyler yaparız" dediği öğrenildi. Villada yapılan hazırlıklar öncesinde Özyılmazel'in annesi Oya Germen'in de villaya geldiği ve hazırlıklara yardım ettiği görüldü.
Yayın tarihi: 02.07.2011
398
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.