Magazin

Ali ile Ayşe toparlanmaya çalışıyor

Ali ile Ayşe toparlanmaya çalışıyor

'Böyle Bir Şey Var mı?' programına konuk olan Neco, kızı Ayşe Özyılmazel’le damadı Ali Taran hakkında konuştu.

Güncellenme tarihi:

Taran’ın geçtiğimiz kasım ayında hayatını kaybeden eski eşi Selma Ann Desmond’un kanser tedavisi gördüğü sırada Özyılmazel’le görkemli bir düğünle evlenmesi çok konuşulmuştu. Neco, Desmond’un ölümünün ardından kızı ve damadının halen kendilerini toparlayamadıklarını söyledi:

“Bu konuda ne kadar gereksiz insan varsa hepsi yorum yaptı. Onlar mı öldürdü yani kadını? Kadının çektiği fiziksel acıları bilmiyor musunuz? Günü gelmiş, vefat etmiş. Bu, onlar mı öldürdü demek oluyor? Ali, eski eşinin maddi-manevi yanında oldu. Ali ve Ayşe ile sık sık görüşmüyorum, onlar kendilerini toparlamaya çalışıyor. Ayşe doğal olarak havasında değil. Onca hakaretten sonra morali nereden bulabilir ki? Olaylara üzülüyor. Huzurla yazabileceği bir ortam yok şu an. Evliliğinde ise sıkıntısı yok.”

Ayşe’nin tepkisi

Ayşe Özyılmazel, annesiyle babasına, Ali Taran’la evliliği ve Selma Ann Desmond’un ölümüyle ilgili sorular sorulmasına sinirlendi. Özyılmazel, tepkisini Twitter’a yazdığı mesajla dile getirdi: “Bana soramadığınız soruları anama babama sormaktan bıkmadınız mı?”

(Hürriyet)

Yayın tarihi: 14.02.2012
397
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.