Magazin

Ali Güven'den sonra ilk buluşma

Ali Güven'den sonra ilk buluşma

Hülya Avşar'la eski eşi Kaya Çilingiroğlu, Ayvalık'ta buluşacak.

Hafta sonunda, Hülya Avşar ve kızı Zehra'nın yanına, Ayvalık'a gideceğini söyleyen Çilingiroğlu, "Bir süre Ayvalık'ta kızımla birlikte olacağım. Ayrıca Emral Hanım benim konken arkadaşımdır. Onunla konken oynamayı da özledim" dedi. Bu buluşma, ikilinin, Hülya Avşar'ın Ali Güven'le flört ettiğini açıkladıktan sonraki yüzyüze ilk görüşmeleri olacak.

BU İLİŞKİSİ KABUL GÖRMEDİ
Eski eşinin yeni flörtünü tanıdığını, ancak hakkında pek iyi şeyler duymadığını söyleyerek, bu beraberliğe onay vermediğini üstü kapalı da olsa dile getiren Çilingiroğlu, "Son kez konuşuyorum" diyerek şunları dile getirdi:

"Artık bu konu üzerine konuşmak istemiyorum. Çünkü benim söylediğim her şey yanlış anlaşılıyor, Hülya'yı kıskandığım falan düşünülüyor. 15 yıl bir hayat geçirdim Hülya ile... Boşandık diye onu düşünmeyecek miyim? 15 yıl boyunca nasıl onun iyi olmasını istediysem, şimdi de aynı şeyleri düşünüyorum. Her şeyden önemlisi kızımın annesi. Onun iyi olması demek, kızımın da iyi olması demektir. Dolayısıyla ben bu açıdan çok rahatsız oldum. Bu kişi belki iyi biridir bilemem ama her gün onun hakkında onlarca telefon alıyorum. O yüzden de Hülya'ya 'dikkatli ol' demenin dışında bir şey söylemedim. Hülya genç, sağlıklı bir kadın. Daha iyilerine layık. Tabii ki bir hayatı olacak. İster tanıdık, ister tanınmadık birisiyle çıksın hiç fark etmez. Önemli olan ilişkisinin toplum tarafından kabul görmesidir. Bu ilişkisi kabul görmedi..."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 18.07.2006
432
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.