Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Akay: Ben lezbiyen değilim

Akay: Ben lezbiyen değilim

Hakkında lezbiyen bir ilişki yaşadığı dedikoduları çıkan manken Şenay Akay "Ben lezbiyen değilim" dedi.

Son günlerde özellikle bazı internet sitelerinde adı verilmeden ünlü bir top modelin lezbiyen bir ilişkisi olduğu yazılıyordu. Verilen ipuçlarına göre, bu manken daha önce evlenip ayrılmış,Türk Sanat Müziği şarkıcısının özyeğeniydi.

Ayrıca evliliği döneminde kocasının giymesine izin verdiği oldukça cesur transparan elbiseler yüzünden, ünlü şarkıcı halası ile tv ekranlarında birbirine girmişlerdi. Bu ipuçlarının işaret ettiği tek isim ise ünlü manken Şenay Akay'dı.

"Mahkemeye vereceğim"
Son dedikoduların kendi kulağına da geldiğini söyleyen Şenay Akay, bu haber yapanlara ateşi püskürdü. Bu tür dedikodularının niye yapıldığını bir türlü anlayamadığını söyleyen ünlü manken " bir aydır saçma sapan dedikodular çıkmaya başladı. İlk önce yaşlı bir adam ile birlikte olduğum dedikodusu çıktı. Şimdi de lezbiyen ilişki yaşadığım dedikoduları yayılmaya başladı.Ben lezbiyen değilim.Bu haberleri yapanları bugün mahkemeye vereceğim" dedi.
(Hürriyet/Kelebek)
524
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.