Magazin

Ajda Pekkan'ın göğüs paniği

Ajda Pekkan'ın göğüs paniği

Süper Star lakaplı Ajda Pekkan yoğun ilgi üzerine ikincisi yapılan Harbiye Açıkhava konserinde, tek tarafında askısı olmayan beyaz kostümünün azizliğine uğradığını zannederek, sahnede panik yaşadı.

Sanatçı ilk kez önceden belirlenen basın mensuplarını ilk parçasını görüntülemek üzere sahne üzerine aldı. Aynı zamanda Ajda Pekkan ilk kez kamera ve fotoğraf objektiflerine uzun yıllar sonra bu kadar yakın olacaktı ki, sanatçı sahneye ile çıktı. İlk parça bitimi basın mensupları sahneden inmesi ile birlikte Pekkan maskesini de çıkardı.

Yıllara meydan okuyan 63 yaşındaki Ajda Pekkan enerjisi ve güzelliği ile yine kendine hayran bıraktı. Ayrıca Pekkan şişkin elmacık kemikleri ile dikkat çekti. Konser boyunca 3 kostüm değiştiren Pekkan, birara tek tarafında askısı olmayan beyaz kostümünün de azizliğine uğradığını zannederek, sahnede panik yaşadı. Tecrübeli sanatçı dans ederken, hızlı bir refleks hareketi ile elbisesinin göğsünü düzeltti. Seyirciler pek fazla anlamasa da, hareketi ve suratındaki şaşkınlık kameralara yansıdı.

(Vatan)
Yayın tarihi: 21.08.2009
656
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.