Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ajda kara büyücü mü?

Ajda kara büyücü mü?

Ünlü sanatçı Ajda Pekkan, hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı.

Süperstar oyuncak bebeklerine sevmediği insanların isimlerini veriyormuş. Sonra da bunları bir voodocu gibi iğneliyormuş.

Voodo'yu hepiniz duymuşsunuzdur. Afro American bir tür büyücülük. Sevmediğiniz insanların bebeklerini yapıyor ve daha sonra üzerine iğneler batırıyorsunuz. Genelde Güney Amerika'daki yerlilerde ya da Afrika'da görülen bir tür batıl inanış. Gelin görün ki bu batıl inanış, odatv.com'un haberine göre Türkiye'nin süperstarını da etkilemiş.

Ajda Pekkan'ın oyuncak bebekleri olduğu ve sevmediği insanların isimlerini verdiği bu bebekleri tıpkı bir voodocu gibi iğnelediği konuşuluyor. Sitenin haberine göre üstelik bunu anlatan öyle yabana atılacak bir isim de değilmiş. Bir dönem Ajda Pekkan'ın hedefinde olmuş bir isim. Bu kişi 'Peki siz hiç iğnelendiğinizi hissettiniz mi, voodo çalışan bir yönetim mi?' sorusuna 'Henüz hissetmedim' şeklinde cevap verse de endişesi yüzünden okunuyormuş.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 11.10.2007
361
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.