Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ailemle arama kimse girmesin

Ailemle arama kimse girmesin

Tuğçe Kazaz, din değiştirmesini onaylamayan ailesinin tepkisi hakkında konuştu...

Önceki gün Yunanistan'da bir kilisede yapılan törenle hayatını Yorgos Seitaridis'le birleştiren Tuğçe Kazaz, din değiştirmesini onaylamayan ailesinin tepkisi hakkında konuştu. Kazaz 'Kimse ailemle arama girmesin' dedi.

Tuğçe Kazaz, 'Radyo Tantana' adlı filmin çekimleri sırasında tanışıp aşık olduğu Yunanlı oyuncu Yorgos Seitaridis ile önceki gün evlendi. Kızlarının din değiştirip Ortodoks olmasını ve 'Maria' adını almasını onaylamayan Kazaz ailesi, Yunanistan'da bir kilisede düzenlenen törene katılmadı. Özellikle baba Metin Kazaz ve anne Yegane Kazaz'ın kızlarının bu kararından dolayı çok üzgün olduğu öğrenildi.

Bu gelişmeler üzerine İstanbul'daki yakın bir arkadaşını arayarak dertleşen Tuğçe Kazaz, din değiştirme konusunda, 'Şimdi bu iş çok büyütülecek. Herkes aileme yüklenecek. Kimse ailemle arama girmesin. Onlar benim annem, babam... Arada kızgınlık olabilir ama bu sonsuza kadar sürmez' dedi.
(Hürriyet)
546
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.