Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Affetmemeli de boşanmamalı da

Affetmemeli de boşanmamalı da

Kaya Çilingiroğlu'nun Bebek'te Feraye Tanyolaç ile yemek yerken görüntülenmesinin ardından, gözler Hülya Avşar'a çevrildi.

Herkes Avşar'ın ne tepki vereceğini konuşurken, Magazin Gazetecileri Derneği'nin resmi sitesinde yayınlanan ankette ilginç bir sonuç çıktı.

Adı daha öce Ayşe Hatun Önal ve Q kızı Reyhan ile çapkınlık haberlerine karışan Kaya Çilingiroğlu'nun geçtiğimiz günlerde de Feraye Tanyolaç ile Bebek'teki Lucca adlı mekanda yerken görüntülenmesi, ortalığı karıştırdı. Kameralara yansıyan bu görüntüler sonrasında gözler hemen Hülya Avşar'a döndü. Sanatçı, Hürriyet'e yaptığı açıklamada 'Herkes kendi işine gücüne baksın. Bizi düşünmesin. Problem varsa da bu bizim kendi problemimizdir. Yine en iyi şekilde biz çözeriz. Karı koca arasına girilmez.

En doğru kararı ben veririm. Kimsenin desteğine ve kösteğine ihtiyacımız yok' dese de olay kapanmadı. Herkes bu son olayı konuşurken, Magazin Gazetecileri Derneği'nin resmi internet sitesinde yapılan anketten de ilginç bir sonuç ortaya çıktı. Ankete katılanların yüzde 36'sı 'Eşini asla affetmemeli ama evliliği ve çocuğu için boşanmayıp sadece evini ayırmalı' şıkkını seçerek çoğunluğu oluşturdu.

Hülya Avşar ne yapsın anketi
 • A) Eşi ile konuşup, özel hayatına daha dikkat etmesini söylemeli (% 16)

 • B) Hemen boşanmalı (% 13)

 • C) Eskisi gibi evliliğine sahip çıkmalı ve Kaya Çilingiroğlu'nu affetmeli (% 19)

 • D) Eşini asla affetmemeli ama evliliği ve çocuğu için boşanmayıp sadece evini ayırmalı (% 36)

 • E) Çocuğunun hatırı için olayı görmezlikten gelmeli (% 13)

 • (Hürriyet)
  Yayın tarihi: 25.08.2005
  393
  dahafazlası
  YORUMLAR
  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.