Magazin

'Adanalı'nın setinde olay!

'Adanalı'nın setinde olay!

Sevilen polisiye dizisi 'Adanalı'nın başrol oyuncusu Oktay Kaynarca ve Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Erol Dolu'nun 'çekim izni' tartışması karakolluk oldu.

Tehditlerin savrulduğu tartışma sonunda taraflar gittikleri polis merkezinde birbirlerinden şikayetçi oldu. Ataşehir'de, Özel bir televizyonda yayınlanan polisiye dizisi 'Adanalı' çekimleri sırasında Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Erol Dolu ile dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca'nın yer izni tartışması karakolda bitti.

İddiaya göre, Atatürk Mahallesi, Ataşehir Bulvarı üzerinde Saat 03.00'de Adanalı dizisinin çekimleri başladı. Bu sırada otomobiliyle geçen Ataşehir Belediye Başkan YardımcıSI Erol Dolu, yolun kapandığını görünce dizi çekimlerinin izinli olup olmadığını sordu.

Bunun üzerine Erol Dolu ile set görevlileri arasında tartışma yaşandı. Set görevlileri durumu dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca'ya bildirdi. Evinden sete gelen Oktay Kaynarca izinleri olduğunu Erol Dolu'ya anlattı.


TARTIŞMA GİDEREK SERTLEŞTİ
İkna olmayan Erol Dolu ile Oktay Kaynarca arasında tartışma yaşandı. Oldukça sinirlendiği görünen Oktay Kaynarca eliyle Erol Dolu'yu iterek "Bu sete giremezsin. Polis alkol kontrolü yapsın" diye bağırdı. Bu sırada da Dolu zabıta ekiplerine dizinin çekileceği yolu kapatmalarını söyledi.


KARAKOLLUK OLDULAR
Olay yerine polis ekipleri çağrıldı. Tartışmayı yatıştıran polisler, şikayetçi olduklarını söyleyen Oktay Kaynarca ile Erol Dolu'yu polis merkezine davet etti. Dizi çekimleri yarıda kaldı. Bu sırada Erol Dolu, "Otomobilimle geçiyordum. Yolun kapandığını gördüm. Çekilen dizinin ilçe belediyesinden izinli olup olmadığını sorduğumda ne izni dediler. Ben de zabıta ekiplerinin çağırdım. Set görevlileri de Oktay Kaynarca'yı çağırdı. Oktay bey bana tehditler savurdu" diye konuştu. Şehit Salih Sevdican Polis Merkezi'ne gelen Oktay Kaynarca ile Erol Dolu ifadelerinde birbirlerinden şikayetçi oldukları belirtildi.

Yayın tarihi: 06.04.2010
496
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.