Magazin

Acın Ilıcalı kaza geçirdi

Acın Ilıcalı kaza geçirdi

Acun Ilıcalı, Bodrum'da sürat teknesiyle gezerken güçlü bir dalganın çarpmasıyla büyük tehlike atlattı. Teknede ağır hasar oluşurken, ünlü sunucu kazayı sıyrıkla atlattı

TYelevizyon çekimlerinden fırsat buldukça Bodrum koylarında teknesiyle turlayan Acun Ilıcalı, geçen hafta sonu kaza geçirdi. Arkadaşlarıyla bindiği 300 bin dolarlık sürat teknesi, aniden çıkan büyük bir dalgaya yenik düştü. Tekne kısa sürede yan yatarken boynundan yaralanan Acun hemen kontrol için hastaneye götürüldü.

Acun Ilıcalı kazayı ucuz atlatsa da sürat teknesinin hasar gördüğü belirtildi.

Acun Ilıcalı ise yaptığı yazılı açıklamada teknedeki hasarın boyutunun ne olduğunu belirtmekten kaçınıp, "Bodrum'da kendime ait küçük sürat teknesi ile ufak bir kaza geçirdim. Hiç kimsenin zarar görmediği bu kazada sadece maddi hasar meydana gelmiştir. Kazanın sebebi ani çıkan dalganın teknenin dengesini bozmasıdır. Konu ile ilgili yanlış bir anlaşılma olmaması için bu açıklamayı sizlerle paylaşma gereği duydum" ifadelerine yer verdi.
Yayın tarihi: 31.08.2010
602
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.