Magazin

50 sarışın işinden etti

50 sarışın işinden etti

Geçtiğimiz hafta Çarkıfelek yayınında Asena yerine "Mehmet Ali ile 50 Sarışın" yarışmasının kızlarının hosteslik yapması, akıllara "Asena işinden mi oldu" sorusunu getirmişti.

Fox'ta yayınlanan "Mehmet Ali ile 50 Sarışın" yarışmasındaki sarışın güzeller, bir buçuk yıldan beri aynı kanalda "Çarkıfelek" yarışmasında hosteslik yapan Asena'yı işinden etti... Bu sürpriz kararın alınmasında "Mehmet Ali ile 50 Sarışın" programına ilginin artırılmasının başrolü oynadığı konuşuluyor. Bir diğer iddia ise kriz dolayısıyla Asena'nın işine son verildi. Konuyla ilgili "50 Sarışın"ın yapımcısı MED Yapım'dan henüz resmi bir açıklama gelmedi ama programın sunucusu Erbil, ayrılığı doğruladı: "Asena, pazartesi gününden beri yok. Fox'taki 50 sarışın programının tanıtımını hızlandırmak için her gün kızlardan bir tanesi hostes olmaya karar verdiler. Bu benim dışımda gelişen bir olay. Kanal ile MED Yapım ortaklaşa böyle bir karar aldı."

Ünlü oryantal Asena "Çarkıfelek"in hostesliğine yarışma Kanal 1'de yayındayken başlamıştı. Asena yarışmada sadece panodaki harfleri açmıyor, konukları tanıtıyor ve Erbil'le esprili sohbetlere imza atıyordu. Bu sürpriz ayrılıkla ilgili Asena'dan bir açıklama gelmedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 12.01.2009
430
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.