Magazin

46 yaşında hamile

46 yaşında hamile

Geçtiğimiz yaz 62 yaşındaki işadamı Mehmet Çelik ile evlenen Sibel Turnagöl, 2 aylık hamile... 46 yaşındaki Turnagöl, bu haberi herkesten saklıyor.

Bundan tam 1 yıl önce sessiz sedasız nikah masasına oturtarak herkese sürpriz yapan Sibel Turnagöl ile Mehmet Çelik, şaşırtmaya devam ediyor. Evlilikleriyle ikinci baharlarını yaşayan çiftten, bebek haberi geldi. Dedikodulara göre; 46 yaşındaki Sibel Turnagöl, önceki hafta yaklaşık 2 aylık hamile olduğunu öğrendi.

GİZLEMEK İÇİN TATİL YOK!

Bu haber karşısında güzel oyuncu ile 62 yaşındaki işadamı eşi, sevince boğuldu. Şimdilik bebek beklediklerini en yakınlarından bile saklayan Sibel Turnagöl, bu nedenle bu yaz Bodrum'da tatil yapmama kararı aldı. Bu arada güzel Turnagöl'ün kendisi gibi oyuncu olan Kerem Alışık ile evliliğinden 20 yaşında Sadri Alışık isminde 1 oğlu bulunuyor. Mehmet Çelik'in de eski eşi Arte Tahir'den üniversitede okuyan 2 çocuğu var.

62 yaşındaki Çelik gibi dansçı Tolgahan da geç yaşta; 65 yaşında baba oldu. Günay Tuncel ve şarkıcı Neco da 63 yaşında çocuk sahibi olarak 'geç yaşta baba olan' isimler arasındaki yerini aldı.

(Takvim)

Yayın tarihi: 29.07.2013
431
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.