Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

2008'in son sürpriz aşkı

2008'in son sürpriz aşkı

Nilüfer ile karikatürist Latif Demirci'nin büyük aşk yaşadığı ortaya çıktı.

2008 yılının en çok konuşulan magazin haberlerinin başında hiç kuşkusuz Hüsnü Şenlendirici Deniz Seki aşkı geliyordu. Magazin gündemi aylarca bu ikilinin ilişkisini konuştu. Ve bir noktadan sonra bu çift gündemden düştü. Sonrasında Bergüzar Korel-Tan Sağtürk, arkasından Korel ve Halit Ergenç beraberlikleri gündeme geldi. Yılın son ayında ise en çok Meltem Cumbul ile Kıvanç Tatlıtuğ konuşuldu. Ancak 2009'a birkaç gün kala yılın en ciddi aşk bombası patladı. Yaklaşık 2.5 yıldır sadece müziğiyle gündemde olan Nilüfer ile ünlü karikatürist Latif Demirci'nin birlikte oldukları ortaya çıktı.

Nilüfer ile Demirci'nin 2 yıldır çok yakın dost oldukları ancak 2 aydan bu yana duygusal bir ilişki yaşadıkları öğrenildi. Özel hayatını geri planda tutan Nilüfer'in, Ayşe Nazlı isminde 9 yaşında kızı bulunuyor. Bir dönem efsane dergi Gırgır'ın önemli çizerleri arasında yer alan, günümüzde ise Hürriyet Gazetesi'ndeki karikatürleri beğeni kazanan Latif Demirci'nin ise ayrıldığı eşi Latife Tekin'den 17 yaşında bir kızı var. Çiftin ilişkilerinin çok ciddi olduğu ve yakın bir zamanda evliliği düşündükleri öğrenildi.
(Vatan)
238
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.