Magazin

2005'in en seksi erkek adayları

2005'in en seksi erkek adayları

İngiliz The Sun gazetesi 2005'in en seksi erkek adaylarını açıkladı. 'Taze bekâr' Brad Pitt ile 'yaşayan en seksi erkek' Jude Law baş sırada yer aldı.

Hollywood'un en karizmatik erkeklerinden Brad Pitt'in boşanacağı haberi, Pitt'in hayranları arasında sevinçle karşılandı...

Peki acaba Brad Pitt, 2005'in de 'en seksi erkeği' olabilecek mi? İngiliz The Sun gazetesi bu sorunun cevabını aramaya başladı. İşte, The Sun'a göre 2005'in en yakışıklı erkeği olabilecek ünlüler:

* S. WILLIAM SCOTT: 'Amerikan Pastası' filmleriyle ünlenen aktör Seann William Scott, esprili kişiliği ve çocuksu gülüşüyle kadınların büyük ilgisini topluyor. 28 yaşındaki oyuncunun bu yıl seksilik yarışında ne yapacağı merakla bekleniyor.

* JAMIE TINKLER: Henüz 23 yaşında olan şarkıcı Jamie Tinkler, şu sıralar müzik çalışmalarından başını kaşıyacak vakit bulamıyor. Başarılı yorumları ve masum ifadesiyle genç kızların ilgisini toplayan Tinkler'in kalbi de şu sıralar boş.

* JEREMY EDWARD: İngiltere'de yayımlandığı dönemde büyük ilgi toplayan 'Celebrity Big Brother' adlı yarışmayla tanınan Jeremy, seksilik yarışında iddialı. 33 yaşındaki Edward, geçtiğimiz yıl nişanlısından ayrıldı.

* WILL YOUNG: 25 yaşındaki başarılı şarkısı Will Young, İngiltere'de düzenlenen 'Pop Idol' adlı yarışmada büyük ilgi toplamıştı. Young, 'gay' olmasına rağmen The Sun'ın seksi erkekler listesinde yer aldı.
Yayın tarihi: 30.01.2005
256
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.