Magazin

2004'ün çileden çıkaran ünlüleri

2004'ün çileden çıkaran ünlüleri

Star Magazine dergisi, Britney Spears ile Paris Hilton'u 2004'ün insanları en fazla çileden çıkaran ünlüleri seçti.

Star Magazine, skandalları ve yarattıkları tartışmalarla 2004 yılı boyunca magazin gündemini meşgul eden ünlüleri belirledi. Derginin anketinde Britney Spears ile Paris Hilton arasında karar verilemedi ve ikili birlikte ipi göğüsledi.

Britney'in özellikleri saymakla bitmez
Yılın en çok sinirleri geren isimlerinden Britney Spears'ın bu unvana olaylı başlayan dünya turnesi, bacağının incindiği gerekçesiyle turnenin yarıda kalması, bundan kısa süre sonra evlenmeye karar vermesi ve en son da "evinin kadını" olduğunu açıklamasıyla kavuştuğu belirtildi. Spears için, "Britney, 2005'te daha ne yapıp insanların sinirlerini gereceksin? Eminiz ki çok iyi bir anne olacaksın!" yorumu yapıldı. Britney Spears ve çocukluk arkadaşı Jason Alexander'ın evliliğinin 55 saat sürdüğü hatırlatılırken, dansçı Kevin Federline ile yaptığı evliliğin de uzun sürmeyeceği savunuldu.

Her taşın altından Paris çıkıyor
Britney Spears ile birlikte "birincilik tacını" paylaşan diğer isim de Paris Hilton oldu. Hilton otellerinin genç varisinin partilerden televizyon dünyasına, ödül törenlerinden yarattığı skandallarla yer aldığı magazin sayfalarına kadar her yerde insanların karşısına çıktığı için kamuoyunu rahatsız ettiği belirtildi.

Seneye de beraberiz
Hilton'u "multimilyoner teşhirci ve minik köpeğiyle ekranlarda boy gösteren bir yıldızcıktan" başka birşey olmamakla itham eden Star Magazine, bu nedenle genç varisin gelecek yıl da insanları öfkelendirmeye devam edeceğini vurguladı.

Yıldızı parlayanlar
Anna Nicole Smith'in ikinci olduğu listede, bu yıl anne olan ünlü Oscarlı yıldız Gwyneth Paltrow, oyuncu Cameron Diaz, "Fahrenheit 9/11" belgeselinin yönetmeni Michael Moore ve son günlerde George Michael, Madonna gibi isimlere yönelttiği eleştirel sözlerle gündemde olan şarkıcı Elton John da yer aldı.

Asap bozan 10 ünlü
Star Magazine'in 2004 yılının "en çok çileden çıkaran 10 ünlü listesi" şöyle:
1. Britney Spears/Paris Hilton
2. Anna Nicole Smith
3. Star Jones Reynolds
4. Ashlee Simpson
5. Cameron Diaz
6. Lindsay Lohan
7. Elton John
8. Gwyneth Paltrow
9. Michael Moore
Yayın tarihi: 16.12.2004
252
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.