Magazin

14 Şubat planları

14 Şubat planları

Peki ünlüler 14 Şubat hakkında ne düşünüyor, bugünü nasıl geçirmeyi planlıyor dersiniz?

Kimilerinin sabırsızlıkla beklediği, kimilerinin "bizim için önemsiz" deyip burun kıvırdığı, ama bu görüş ayrılıklarına rağmen dört bir tarafın kırmızı kalplerle çoktan süslendiği 14 Şubat gelip çattı. Tabii bu özel günü kutlayacak olanlar da hazırlıklarını çoktan yaptı. Peki ünlüler 14 Şubat hakkında ne düşünüyor, bugünü nasıl geçirmeyi planlıyorlar dersiniz?

Gülben Ergen & Mustafa Erdoğan
İçinde sevgi geçen bir günü kutlamamak olmaz elbette, ama bu Sevgililer Günü'nün geçmiş senelerden çok farklı olacağı kesin. Tüm dünyanın merkezi değişti ya, aşk başka bir anlama büründü ya, bir nefese bin şükür oldu ya artık tüm anlar... Oğlumuzun bize kattıkları, yaşattıklarıyla mavi bir dünyamız var bir senedir. Ama biz sevgili olmasaydık ve bu sevgiyi sonsuza taşımayı hissetmeseydik, Atlas olmazdı. O zaman iyi ki el eleyiz, sevgiliyiz, ama en değerlisi aileyiz...

Demet Akalın & Oğuz Kayhan
Şarkıcı Demet Akalın, bu sene Sevgililer Günü'nde de sahne alacak. 14 Şubat gecesinde Adana'da dinleyicileriyle buluşacak olan Akalın'ı eski kocası ve daimi sevgilisi Oğuz Kayhan yalnız bırakmayacak.

Ebru Şallı & Harun Tan
Model Ebru Şallı ve eşi Harun Tan 14 Şubat'ta ne yapacaklarına henüz karar vermemişler. Ancak Harun Tan eşine sürpriz yapmaya hazırlanıyormuş. Oldukça romantik bir gece olacağını söyleyen güzel manken bu yıl eşi Harun Tan'a özel ve anlamlı bir hediye almış.

Tülin Şahin & Mehmet Özer
Güzel manken Tülin Şahin için 14 Şubat daha bir özel, çünkü eşi Mehmet Özer ile o tarihte nişanlanmış. Sevgililer Günü'nde eşiyle beraber İzmir'e gidecek olan Şahin, hem Sevgililer Günü'nü hem de nişan yıldönümlerini kutlayacak.

Pınar Altuğ & Yağmur Atacan
Ne demişler , deliye her gün bayram.Aslında ben bu tür şeyleri fazla önemsemiyorum.Biz birbirimize özel olduğumuz için , o güne özel herhangi bir şey yapmıyoruz.İstanbul'da olacağız.Çünkü ben o gün çalışıyorum. Ama o gece Yağmur'un bana bir sürprizi varmış. Bir yerde baş başa yiyeceğiz sanırım.

Emina Türkcan & Mustafa Sandal
Emina'nın yahımda olduğu hergü, benim için çok özel.Ama kutlamadan olmaz tabii ki.İçinde sevgi olan her şey benim için kıymetlidir.Bugün eşimle birlikte Rusya'da olacağız.Çünkü benim konserim var.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 14.02.2008
371
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.