Magazin

1 milyon doları reddetti

1 milyon doları reddetti

Antalya'daki otellerden ve Azerbaycan'dan bayramda sahneye çıkması için teklif alan Tarkan, bayramı annesiyle geçirebilmek için 1 milyon dolarlık teklifi reddetti.

TARKAN, "BODRUM'U SALLAMAYA GELDİM"

Aldığı rekor sahne ücretleriyle Türkiye'nin en çok kazanan sanatçısı olan Tarkan, servetine servet katacağı Bayram programlarını reddederek İngiltere'ye tatile gitti. Meslektaşları bayramda sahneye çıkabilmek için aylar öncesinden menajerlerini araya sokarken, megastar, bayramı annesiyle birlikte geçirmek için gelen teklifleri kabul etmedi.

Bugün'ün haberine göre; Antalya'daki otellerden ve Azerbaycan'dan bayramın 1'inci ve 2'nci günü sahneye çıkması için teklif alan Tarkan, prensiplerinden ödün vermeyerek gelen teklifleri reddetti.

'ANASININ KUZUSU'

Yurtdışı ve Bayram tarifesi 500 bin dolar olan Tarkan, iki günlük program tekliflini reddederek 1 milyon doları elinin tersiyle itti. Ünlü şarkıcı milyon dolar kazanmaktansa, bayramı çok düşkün olduğu annesi Neşe Hanım'la geçirmeyi tercih etti. Şu sıralar İngiltere'de yeni aldığı evinde olan megastar, bayramda İstanbul'a dönecek.

Yayın tarihi: 27.07.2013
500
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.