Mahmure

Kaçak Gelinler – Şebnem’in 2.Bölüm Kıyafetleri

kaçak gelinler
Güncellenme tarihi: 14.08.2014 10:13
Dizinin 30 Haziran'da yayınlanan 2.bölümünde, yine Şebnem’in kıyafet ve ayakkabıları dikkat çekti.

Arayı soğutmadan yeni bir Kaçak Gelinler yazısı yazmak istedim :) Dizinin 30 Haziran'da yayınlanan 2. bölümünde, yine Şebnem’in kıyafet ve ayakkabıları dikkat çekti. Öncelikle çok merak edilen renkli elbisesinden başlamak isterim. Şebnem’in tekneye giderken ve akşam teyzesiyle evde otururken giydiği renkli elbise, Én Vie by Lidyana markasından. Fiyatı 89,90 TL olan elbiseyi online olarak Lidyana‘da inceleyebilirsiniz. Elbisenin bir de düz, bej renkli bir alternatifi olduğunu hatırlatmak isterim.

Aynı elbise, Gizem Hatipoğlu, Söylemezsem Olmaz programında da giymişti. Hatipoğlu, elbiseyi giydiği gün kendi instagram hesabından da paylaşmıştı.

Şebnem’in bir diğer merak edilen elbisesi de ilk gün, Moda’daki evden kaçarken giydiği yeşil elbiseydi. Yeşil elbisenin şu an için markasını bilemesem de, kırmızı ayakkabıları ZARA‘dan. Zara’nın 2012 Yaz Koleksiyonu‘ndan olan kırmızı dolgu topukluların bir de yeşil rengi mevcut. Hatta Şebnem’i canlandıran Selin Şekerci’nin yeşil ayakkabılarla da bir fotoğrafı var. Belki de önümüzdeki günlerde Şebnem aynı ayakkabının yeşilini de giyecektir :) Ayakkabıların sezon fiyatı 70$‘mış (yani yaklaşık 149,- TL).

6963
Onda Gördüm hakkında daha fazla bilgi için
/ ondagordum.com/ / twitter.com/OndaGordum / facebook.com/OndaGordum
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.