Mahmure

Trend: Gömleği Ters Giymek

Güncellenme tarihi: 09.01.2016 2:17
Gömlek; gardırobun vazgeçilmez parçalarından biri... Tarza tarz katan bu güzide parçanın 2016 ilkbahar/yaz koleksiyonlarının tanıtıldığı moda haftalarındaki yorumu ise gömleği bir kez daha vazgeçilmez kılıyor!

Hem maskulen hem feminen bir duruşu olması, herkesin tarzına uyuşu ve kombinlemeye ziyadesiyle elverişli olması gömleği mühim bir klasik yapıyor. Eveeet, ters şekilde giyilen gömleklerden bahsediyorum. Ters giyilen gömlekler çok şık ve tarz görünüyor. Aynı zamanda gömleğin çeşitli şekillerde kullanımına bir yenisini daha ekliyor.
Ters şekilde giyilmiş gömlekler sadece tek düğmelerin iliklenmesiyle güzel sırtları ortaya çıkarıyor. Sırt dekoltesini tercih etmem derseniz, bluz şeklinde de kullanabilirsiniz. Yaz sezonunda daha çok klasik beyaz ve boyfriend gömleklerin bu tarzda giyilmesi ön planda olacak. Sokak modasının bağrına basıp, pek sevdiği bu yeni trendi sizler nasıl buldunuz?3911
Gardrop Kedisi hakkında daha fazla bilgi için
/ gardropkedisi.com / twitter.com/gardropkedisi / facebook.com/gardropkedisi
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.