Mahmure

Trend: Ekstra Uzun Kol Boyu

Güncellenme tarihi: 29.10.2015 1:48
Bu aralar sokak modasında cirit atan trendlerden biri; gereğinden fazla uzun kollar... Hani şu ellerin içerisinde kaybolduğu ve kişide üşüyormuş izlenimi yaratacak uzunlukta kol boyundan bahsediyorum.

Kazak, gömlek, ceket ve manto gibi parçalarda ekstra uzunluktaki kollar dikkat çekiyor. Benim gibi hafif 'rahatsız' kişilerin sinir olacağını düşündüğüm bu için sadece "fotoğraflarda güzel" yorumunu yapmakla yetiniyorum. Zira; ben kollarını yaz kış sıvayan, hatta truvakar kol boyuna vurgun bir ademoğluyum...
2015-2016 kış sezonunda, volanlı kol modellerinin etkisini artırmasıyla uzun kol boyları da hayatımıza girdi. Ceket kollarından dışarıya taşan gömlek manşetleri, salaş kazakların bol ve elleri ortadan kaldıran uzunlukta kolları, büyük beden ceketlerin ekstra uzun kolları... Bu sebeple, Oversized parçalardan uzun kol trendi konusunda bol bol malzeme çıkartabilirsiniz. Daha fazla ilham için sokak modasından derlediğim görsellere de göz atmayı unutmayın.

3195
Gardrop Kedisi hakkında daha fazla bilgi için
/ gardropkedisi.com / twitter.com/gardropkedisi / facebook.com/gardropkedisi
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.