Mahmure

Sevdiğim moda blogları: COTTDS

Güncellenme tarihi: 24.04.2014 14:42
Sevdiğim moda bloglarında bu hafta Hollanda'nın Amsterdam şehrinde yaşayan Cindy van der Heyden'in COTTDS adlı blogunu sizlere tanıtmak istiyorum.

Cindy, 29 yaşında ve 2009 yılından beri blog yazıyor. Blogunun ismi, bir stil blogu için başta değişik gelse de (COTTDS açılımı: Come over to the dark side) Cindy'nin koyu renklerle kaynaştırdığı oldukça başarılı bir giyim tarzı olduğunu söylemek lazım...

Cindy'nin tarzını ifade etmek gerekirse, tarzı "Rock "Chic" olarak adlandırılabilir. Çoğunlukla siyah renk, deri parçalar, Jean pantolonlar, dumanlı göz makyajı ve uzun dağınık saçlarıyla karizmatik ve bir o kadar da karakteristik bir giyim tarzı var... Cindy'nin takıntısı olduğu tasarım ayakkabıları da unutmamak gerekiyor... Amsterdam'ın değişik atmosferinin arka plan yaptığı görseller eşliğinde, bu tarzdan hoşlananların takibe almasını tavsiye ettiğim bir blog... Cindy'nin tarzını beğendiyseniz instagram hesabını takip etmek için burayı, blogu COTTDS'ı ziyaret etmek için burayı tıklayabilirsiniz.

2827
Gardrop Kedisi hakkında daha fazla bilgi için
/ gardropkedisi.com / twitter.com/gardropkedisi / facebook.com/gardropkedisi
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.