Mahmure

Romeo Ve Juliet Zorlu PSM'ye Geliyor

Romeo ve Juliet Zorlu PSM'ye geliyor
Güncellenme tarihi: 30.12.2014 12:27
Map İletişim ve Lucé StageArt, William Shakespeare’in Romeo ve Juliet’ini 21 Şubat 2015 tarihinden itibaren Zorlu Center PSM’ye getiriyor.

Map İletişim ve Lucé StageArt, William Shakespeare’in Romeo ve Juliet’ini 21 Şubat 2015 tarihinden itibaren Zorlu Center PSM’ye getiriyor.

Ve Romeo ve Juliet, İtalyan David Zard’ın yapımcılığında 21 Şubat – 1 Mart tarihleri arasında orijinal dilinde izleyiciyle buluşuyor.Yönetmenliğini Giuliano Peparini’nin üstlendiği oyunun besteleri Gérard Presgurvic, şarkı sözleri ise Vincenzo Incenzo’e ait. İtalya’da 8 ay içinde 400 bini aşkın izleyici tarafından ayakta alkışlanan ve 45 sanatçının rol aldığı gösteride 270’ten fazla kostüm sahneye taşınıyor. Oyunun sahne arkasında 40 teknisyen, 6 kişilik iletişim ekibi ve 15 kişilik yapım ekibi görev yapıyor.

13 tır dolusu dekor, kostüm ve teknik malzeme ile İstanbul’a gelecek olan Romeo e Giulietta, daha önce hiçbir gösteride kullanılmamış 3 boyutlu dijital sahnenin yanı sıra projeksiyon ve video mapping teknolojisiyle izleyicilerin karşısında olacak.

Zorlu'da izlediğim tüm gösteriler birbirinden güzeldi. Romeo ve Juliet'in de yüzümü kara çıkarmayacağından eminim.

Gösterinin biletleri www.biletix.com adresinden satın alınabiliyor.

7092
Ece Saçar hakkında daha fazla bilgi için
/ ecesacar.com/
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.