Mahmure

Blondie, 6 Eylül'de İstanbul'da!

Güncellenme tarihi: 07.07.2014 15:09
ABD’li rock efsanesi, 06 Eylül’de Black Box Istanbul sahnesinde olacak...

Gençliğimizin gruplarından Blondie diyeceğim olmayacak, annelerimizin gençlik grubu diyeceğim o da Blondie'yi tam karşılamayacak... Sanırım zamansız grup demek en doğrusu olacak Blondie'yi anlatırken.

Bu sene müzikal kariyerlerindeki 40. yılını kutlayan grup, Rock tarihinin kült kadınlarından Debbie Harry, efsane gitarist Chris Stein, davulcu Clem Burke ve gruba yeni katılan Leigh Foxx, Tommy Kessler ve Matt Katz-Bohen’in büyüleyici sinerjisini Black Box Istanbul sahnesine taşıyacak. ABD’li rock efsanesi, 06 Eylül’de Black Box Istanbul sahnesinde olacak.

Blondie’nin muhteşem performansının ardından yerini Radyo Eksen Party’e bırakıp eğlence geç saatlere kadar devam edecek. Biletler 4 Temmuz’da Biletix’te satışa çıkıyor.

Bu arada basın bülteninin bitişini çok sevdim. 'Debbie Harry’nin de dediği gibi bu konsere ‘öyle ya da böyle’ (One Way or Another) gidilecek.'

1692
Ece Saçar hakkında daha fazla bilgi için
/ ecesacar.com/
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.