Burcunuza göre ev dekorasyonu: Yengeç

Burcunuza göre ev dekorasyonu: Yengeç

Burcunuza göre ev dekorasyonu: Yengeç

Evinizin kişiliğinizi yansıtması burcunuza göre yaptığınız dekorasyonla çok daha kolay olabilir. İşte evine ve ailesine en düşkün burç olan yengeçler için dekorasyon önerileri:

30.05.2012 13:13

Yengeç burçları evi bir mabed olarak görürler. Evi ve ailesi konusunda çok kararlı ve de yaratıcıdır. Bu nedenle genelde dekorasyon konusunda çok başarılıdırlar. Kalabalık misafir gruplarını ağırlamayı, insanlarla birlikte olmayı çok seven Yengeç burçları büyük bir aile için hazırlanmış masası edinmelidirler.

Oturma odası

Evlerine aşık olan yengeç burcu oturma odasını titizlikle korur. Bol bol yastıkla bezenmiş konforlu koltuklarla özellikle gümüş aksesuarlar yengecin oturma odasını süslemektedir. Karmaşıklıktan hiç hoşlanmadıkları için genellikle beyaz ya da violet tonlarını kullanırlar. Denizi çok sevdikleri için deniz manzaralı evler tercih ederler.

Yatak odası

Yengeçler, evine en meraklı burçturlar ve yatak odaları ruhlarını dinlendirmek için kullandıkları bir sığınaktır. İlgi bekleyen bitkiler, su sesiyle huzur bulan yengeçler için küçük bir fıskiye ve mumlar yatak odanızı vazgeçilmez kılar. Ailenizin ve arkadaşlarınızın resimlerinizi rahatlıkla görebileceğiniz bir yere asarak duygusal anlarınızı yatak odanızla paylaşabilirsiniz. Beyaz, inci, sarı ve menekşe tonları size istediğiniz huzuru sağlayacaktır.

2153
dahafazlası