Astroloji

/

Burçlar

/

YENGEÇ

YENGEÇ 21 Haziran - 22 Temmuz

Ev, aile ya da sosyal yaşamla ilgili başlıklarda bir takım pürüzler söz konusu olabilir. Sakin kalmakta zorlanabilirsiniz. Tartışmalı ortamlara girmemelisiniz. Herkes için iyi bir çözüm yolu bulabilirsiniz.

Bizi nasıl bir gün bekliyor?

Uyum, huzur, adalet ve barış yakalama arzusu artıyor. Maddi manevi sürprizler, iltifatlar, hediyeler, anlaşmalar, sözleşmeler, yurtdışı bağlantılı işler, alışverişler veya seyahatler hayatımızı renklendirebilir. İyimser düşünebiliriz, daha fazla sosyalleşebiliriz veya çekiciliğimiz ya da popülaritemiz artabilir. Olumlu ilişkiler, iş birlikleri veya aşk hayatında olumlu gelişmeler ön plana çıkabilir. Faydalı arkadaşlık ilişkileri kurulabilecek ve ilişkilerden ve iş birliklerinden faydalı bilgiler edinilebilecek gündeyiz. Bazı hayalkırıklıkları telafi edilebilir veya affetme ve unutma türünde durumlar yaşanabilir. Gece saatlerinden itibaren Cumartesi akşam üstüne kadar ise, geçen hafta ve bu Pazartesi günü yazdığımız daha stresli ve ani gelişmeleri tetikleyen bir atmosfer hakim olmaya başlıyor. Önemli iş ve görüşmeleri yarına bırakmamakta fayda var.

NOT VE RİCA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel