Yiğit Karaahmet

"ARDANEL TON"

Paris Hilton, bu sefer sarışın ünlü pek seven ülkemize sansasyonsuz ve en ılımlı tarafını gösteren haliyle geldi. Her zaman gazetecilerden köşe bucak kaçan Hilton, bu gelişinde neredeyse her gazetede tatlılığıyla anıldı. »

KİMDİR BU MODA BLOGGER’LARI?

Türk modasının kutlu günleri yani İstanbul Fashion Week bu yıl da konfetiler, kötü dikişler, hatalı kalıplar ve pek çoğu adına utandığımız tasarımlarla yeniden başladı. Hem de yedinci kere. »

KORKUTAN HAYRANLAR

Yiğit Karaahmet, Ebru Gündeş hayranlarının cinsel kimlikleri ile haber olmasına tepkisiz kalamamış. »

DİJİTAL DOĞUMLAR VE ÖLÜMLER

Yiğit Karaahmet belki de birçok kişinin kafasından geçen bir konuyu kaleme almış. »

ÖZCAN MI? MAHSUN MU?

Yiğit Karaahmet bu haftaki yazısında şarkıcılıktan oyunculuğa ve yönetmenliğe transfer olan Mahsun Kırmızıgül ve Özcan Deniz arasında bir seçim yaptı. »

BİR EVLİLİĞİN ANATOMİSİ

Tüm ülke Meltem Cumbul’un evliliğinin konuşurken herhalde benim bundan geri kalacağımı düşünmediniz. Ama ne yazık ki bu evlilik ve arkasından çılgın kayınpederin daha da çılgın açıklamaları ülkecek aynı tepkileri vermemize yol açtı. »

TİYATRODAKİ HAYALET

Müşfik Kenter benim için Rumuz Goncagül’de Türkan Şoray’a kapıyı açan yaşlı adamdır. Burnuna tuhaf kremler süren ve genç bir zevceyle evlenmek isteyen garip adam. Minicik bir roldedir ama filmin en heyecan verici karakterlerinden birisidir... »
/ İdeal Kilo Hesaplama
Boyunuz:
cm
Kilonuz:
kg
Yaşınız:
Cinsiyetiniz:
İdeal Kilonuz
Sonuç
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.